Mystic Wheel (Red Tiger Gaming)

Jums ir jābūt patiesi dīvainai personai, lai iegūtu šo Red Tiger Gaming Mystic Wheel spraugu, kas jums ir piekārts, bet tas ir tā vērts.

 • Uzvaras, kas pārsniedz kopējo likmi 10,000 reizes.
 • Riteņu aktivators un Mistiskā riteņa atzveltnes.

Mystery, burvju un skandināvu leģendas ir galvenā slota tēma, kas radīta tikai Red Tiger ar to pašu studiju, kas deva mums Velna numuru. Mystic Wheel nav ļoti radošs spēles nosaukums, vienkāršs, bet nedaudz netradicionāls slots. Slots sastāv no piecām vertikāli novietotām spolēm un četrām horizontālām rindām, 30 līnijām. Šis slots var sadalīt spēlētājus divās nometnēs – tie, kas viņu ienīst un tiem, kas tam patīk. Spēlētājiem tiek nodrošināta Mystic Wheel bonusa funkcija, kuru var aktivizēt tradicionālā veidā, ja parādās trīs vai vairāk izkliedes simboli, vai ar nejauši aktivizētu funkciju Wheel Activator. Uzlabotie reizinātāji un retrīveri var novest pie lieliem laimestiem, 10 000 reižu lielāka par kopējo likmi.

Runājot par vizuālo dizainu, Mystic Wheel jūs burtiski jūtat noslēpumainās noslēpumainības atmosfēru. Atrodoties ziemeļu gaismu iedegtajā alā, mēs priekšā redzam bungas, kas piestiprinātas burvju pārdabiska riteņa priekšā, kas lēnām rotē fonā. Uz šiem spolēm atradīsiet karšu simbolus, kā arī vērtīgākus atslēgu, gredzenu, medaljonu un dimantu simbolus. Pēdējais ir visvērtīgākais, dodot jums 10 reizes likmi par pieciem pazeminātajiem simboliem. Nav savvaļas simbola. Tā rezultātā jūs saņemsiet pietiekami daudz svārstību, kurā gandrīz viss potenciāls ir bonusa spēlē.

Mystic Wheel iezīmes

 • Spēļu laukums – 5 ruļļi, 4 rindas
 • Līniju skaits – 30
 • RTP – 96,16%
 • Maksimālais maksājums ir x10 000
 • Volatilitāte – M / H
 • Cena – 0,20 – 10 EUR
 • Funkcijas – Riteņu aktivatora iezīme, Mystic Wheel Spins
 • Izdošanas datums – 2019. gada 16. augusts

Galvenā spēle notiek, gaidot bonusa spēli, lai sasniegtu mērķi ir divi veidi. Jebkurā rotācijā riteņu aktivizatora funkciju var aktivizēt nejauši. Kad tas notiek, ekrāns sāk vibrēt, bungas un riteņa ārējais gredzens iedegas ar zelta spīdumu. Jūs redzēsiet papildu izkliedes simbolus uz spolēm, kas ievērojami palielinās jūsu izredzes uz bonusu.

Vēl viens veids, kā aktivizēt Mystic Wheel Spins funkciju, ir piliens trīs vai vairāk izkliedes simboli jebkurā vietā uz spolēm galvenās spēles laikā. Katra izkliede dos jums vienu spin vienu riteni, ne vairāk kā pieci. Tagad tas nav tradicionālo brīvo griezienu funkcija, kā jūs, iespējams, jau sapratāt. Drīzāk tas ir „Wheel-of-Fortune” kārta ar vairākiem riteņu segmentiem, kas nodrošina dažādas balvas, kaut gan reizinātāji lielākoties ir dominējoši. Spin cilindru un uzziniet, kādas balvas jums ir tiesības:

 • Double All – ja riteņi apstājas uz Double All segmenta, visi uzvarētie reizinātāji tiek dubultoti.
 • Reizinātājs Boost – šajos segmentos ir plus zīmes ar cipariem. Piemēram, ja ritenis apstājas +3 segmentā, visi reizinātāji tiks palielināti par 4 (x10 kļūs par x13).
 • Papildu griešanās – funkcija tiek aktivizēta ar papildu spinēm.
 • Jautājuma zīme – ja ritenis apstājas pie jautājuma zīmes, jūs saņemsiet papildu griezienus (centrifūgas skaits samazināsies nejauši) vai reizinātāja palielinājums.

Labākajā iespējamajā veidā jūs varat braukt līdz 77 centriem uz riteņa un ievietot iespaidīgu pieaugumu savā kabatā, kas var būt 10 000 reižu vairāk nekā jūsu likme.

Secinājums par Mystic Wheel

Spēles riteņa formā ir bijušas jau senas, attīstītāji ir diezgan aktīvi izmantojuši šo metodi visās bonusu funkcijās. Sakarā ar to, ka šajā spraugā mēs redzam praktiski neko citu kā tikai cilindru ar nozarēm mūsu acu priekšā, spēlē nav nekādas atšķirības, kas padara to par ierobežotu. Ritenis nav īpaši oriģināls, lai iespaidotu mūs, un tas ir līdzīgs vairumam citu bonusa riteņu. Izstrādātājiem burtiski ir jāizgudro ritenis, lai nākamreiz pārsteigtu mūs. Mēs uzskatām, ka ir bezjēdzīga kļūda izmantot tikai 30 izmaksu līnijas, ja spēles laukumā ir četras rindas.

Diemžēl Mystic Wheel nav izgudrojis jaunu riteni, bet mēs ļoti novērtējam to, ka Red Tiger cenšas nodrošināt mums tik plašu spēļu klāstu, pat ja ne visi var būt mīlēti. Paturot to prātā, šajā slotā ir liels potenciāls, un, kā mēs visi zinām, Red Tiger Gaming potenciāls nav joks (atšķirībā no citiem pakalpojumu sniedzējiem, kas pieprasa smieklīgu potenciālu), jo Casumo mēneša pārskati par labākajām laika nišām ir atkārtoti parādījušies.