Pirates Plenty from Red Tiger Gaming

Red Tiger Gaming studija ir izlaidusi Pirates Plenty spēļu automātu Monkey Island datorspēļu garā no LucasArts. Spēlētāji tiek aicināti doties ceļojumā, meklējot zaudētos dārgumus.

Spēles sākumā 5 bungas ir iesaistītas kuģa kabīnes fonā, uz kuras parādās Jolly Roger attēli, pirātu sagrābtas galvas, lielgabali, musketi un ruma pudeles. Gembleram ir arī jāapkopo dārgumu kartes gabali, kas pēc tam aktivizē 6. rullīti. Video slots izmanto paplašinātus savvaļas kuģus stikla pudelē, kas ne tikai aizstāj standarta simbolus, bet arī laimina laimestus ar 2, 3 vai 5 reizēm. Savvaļas kuģu funkcija ir pieejama tikai pēc Treasure Reel sestās spoles aktivizēšanas.

Vēl viena bonusa funkcija aktivizē pērtiķus pirātu bandanā, kas ieguva parastās savvaļas lomu. Kad uz spolēm parādās mazs dzīvnieks, tas nozog visus zema apmaksātos simbolus zelta monētu veidā ar kāršu kostīmiem no spēles laukuma, un dārgākas ikonas parādās viņu vietā.

10 bezmaksas griezieni tiek piešķirti par trim izklaidēm ar uzrakstu Ocean Spins. Bonusa kārtā virs spēles laukuma parādās trīs lādes. Kad uz spolēm parādās spoku pirāts ar zelta atslēgu. Lai atvērtu katru krūtīm, jums ir nepieciešams savākt trīs atslēgas, pēc kurām viens no simboliem līdz bezmaksas griezienu beigām ir kļuvis par savvaļas, un spēlētājs saņem papildu bezmaksas griezienus.