Swipe & Roll

Swipe & Roll ir NetEnt slots ar 5 spolēm un 20 maksājumu līnijām, kuras var atskaņot visās ierīcēs no 20p spin. Ar retro / vintage tēmu, pievērsiet uzmanību 3x savvaļas vietām, kuras var apvienot, lai sniegtu jums reizinātājus līdz pat 27x! Ir arī Wild Re-Spin funkcija, kurā savvaļas dzīvnieki paliek uz spolēm ar brīvu atkārtotu spin, lai sekotu – tas var novest pie vēl 27x reizinātāja. Monētu riteņu funkcija ļauj saņemt naudas balvas, kā arī piekļuvi bonusa spēles funkcijai – šeit jūs velciet 3 riteņus, lai iegūtu lielākas naudas balvas. Šī spēle piedāvā jums uzvaru līdz 8 100 reizēm ar jūsu likmi ar 27x reizinātāju!

Swipe and Roll ir 5 spoles, 20 fiksētais izmaksu līnijas slots no Net Entertainment, ko var atskaņot no 20 līdz 100 dolāriem par visām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem un planšetdatoriem. Jūs varat doties atpakaļ laikā, lai izbaudītu vintage fun, jo tas nāk ar dažādām bonus funkcijām, tostarp monētu riteni un savvaļas atkārtoti griezieniem. Ir arī 3x savvaļas aizstājēji, kas var novest pie milzīga 27x reizinātāja!

Vizuāli, Swipe & Roll atšķiras no vairuma grafisko bagātīgo laika nišu NetEnt normālās produkcijas – kas ir uzstādīts vecā kazino, tai ir 60 gadu stila mūzika, kas sniedz jums sajūtu par cigāriem un stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem atmosfērā. Jums tiks iegremdēti jaunā dimensijā dažiem vintage pasākumiem. Simboli ietver A, K un Q spēļu kārtis, kā arī arbūzus, apelsīnus un plūmes – arbūzs ir visvairāk atalgojošs, kas dod jums 15 reizes lielāku likmi par 5 spēlētājiem.

Swipe & Roll nāk ar dimanta savvaļas un 3x dimanta savvaļas – dimanta savvaļas var parādīties uz visiem 5 ruļļiem, bet 3x dimanta savvaļas tikai parādās vidū 3 ruļļos (ruļļi 2, 3 un 4). Viņi abi aizstāj visus simbolus, izņemot izkliedi un otru. Jebkura uzvara, kas ietver 3x savvaļas dzīvi, trīskāršosies jūsu iznākumā, bet tas kļūst interesanti, ja saņemat 2 vai vairāk – reizinātāji tiek reizināti. Ja būtu 3 3x savvaļas, jūsu reizinātājs būtu iespaidīgs 27x!

Kad runa ir par bonusa funkcijām, Swipe & Roll ir dažas – vispirms ir Wild Re-Spin funkcija, kas tiek atskaņota, kad 3 vai vairāk savvaļas (vai nu parastā savvaļas vai 3x savvaļas) parādās jebkurā vietā uz ruļļiem. Savvaļas dzīvnieki paliek uz ruļļiem ar brīvu atkārtotu spin, lai sekotu. Ja jūs saņemtu 3 3x savvaļas dzīvniekus, jūs saņemsiet atkārtotu spinēšanu ar 27x reizinātāju.

Tad jums ir monētu riteņa funkcija, kas tiek aktivizēta nejauši bāzes spēlē – tā var apbalvot jūs ar naudas balvu, izkliedes simbolu un bultu simboliem. Ja jūs nokļūsiet uz izkliedes simbola, jūs ievadīsiet bonusa spēles funkciju (vairāk par to tālāk). Ja jums ir bultiņas simbols, uzvarošā zona 1 pakāpeniski palielināsies un / vai uz leju – tad visi uz riteņa izgaismotie stāvokļi tiks uzvarēti.

Runājot par monētu uzvarām, ritenis atkārtoti spin, ja jūsu uzvarētājs ir mazāks par 5 reizes lielāks par kopējo likmi – kopā jūs varat laimēt naudas balvas līdz 54 reizēm jūsu likmes.

Bonusa spēles funkciju var aktivizēt no monētu riteņu funkcijas (kā aprakstīts iepriekš) vai, iegūstot 3 zvani, izkaisīti jebkur 3 vidējos ruļļos no bāzes spēles vai Wild Re-Spins. Pēc tam jūs saņemsiet 3 riteņus jebkurā secībā uz augšu vai uz leju, 1 vienlaicīgi. Varat arī noklikšķināt uz “Spin”, lai spinētu riteņus, kas dos jums naudas balvas un bultu simbolus – pēdējais paplašinās uzvarētāju sadaļu visiem 3 riteņiem, lai iegūtu lielākas balvas. Jūs varat uzvarēt tik maz, cik 3 reizes vairāk par savu likmi, līdz pat 216 reizēm jūsu likmei.

Diemžēl Swipe un Roll nav brīvas griezienu funkcijas, bet daudz kas notiek citādi, lai būtu patīkams un potenciāli ienesīgs piedāvājums – ja jūs aizpildītu 3 vidējos ruļļus ar 3x savvaļas dzīvniekiem, 27x reizinātājs varētu radīt 8 100 reizes lielāku likmi ! Pārliecinieties, ka jūs braucat atpakaļ laikā, lai uzvarētu šajā milzīgajā tematiskajā slotā. Ja esat pēc jūsu retro, Play ‘N Go’s Planet Fortune ir ļoti ieteicams.