Vai esat noguris no tiem pašiem vecajiem galamērķiem, Ticket To The Stars? Veikt šo kosmosa vecuma kruīzi un uzkāpiet uz Marsa mēness.

No jūsu mājas planētas pazemīgajiem pamatiem jūs skatīsieties nakts debesīs un redzēsiet piedzīvojumu, relaksācijas, romantikas un bagātības nākotni. Kur jūs vēlaties doties? Katrs gaismas punkts ir iespējamā brīvdienu vieta, tāpēc iesaiņojiet somas un sagatavojieties. Neatkarīgi no galamērķa, kurā jūs sapņojat, mēs palīdzēsim jums ceļot saules sistēmā stilā!

Ar 243 veidu novērtējumu vairāk nekā 3 x 5 spolēs, katra uzvara izraisa veļas mašīnu, un garie savvaļas simbolu skursteņi 2, 3 un 4 ruļļos. Šī ir ļoti gaistoša un ļoti aizraujoša spēle!

Ticket of The Stars funkcijas

Ticket of The Stars Free Spins Bonus
Šajā spēlē ir daudz bezmaksas griezienu bonusa spēles! Kad jūs nokļūsiet 3x Bonus simbolu bāzes spēlē, jūs saņemsiet bezmaksas griezes bonusa spēli ar 15 bezmaksas griezieniem; kad jūs hit 4x bonusa simbolus, jūs saņemsiet 20 bezmaksas griezienus, un, noklikšķinot uz 5x bonusa simboliem, saņemsiet 25 bezmaksas griezienus.

Ticket of The Stars Neierobežots reizinātājs
Bezmaksas spēļu bonusa spēlēs ir arī reizinātājs, kas palielinās par 1 ar katru trešo uzvaru. Šajā brīdī jūs saņemsiet vēl divus griezienus!

Ticket of The Stars Swooping spoles
Kad jūs saņemsiet jebkādu uzvarētāju kombināciju, tas aktivizē Swooping Reels funkciju gan bāzes spēlē, gan bezmaksas Spins Bonus spēlē! Jebkuri simboli, kas ir daļa no līnijas uzvaras, eksplodē, un tukšās vietas aizpildīs jaunus simbolus, kas nāk no augšas. Jebkuras jaunas uzvaras tiks pievienotas esošajai uzvarai, un šī funkcija beidzas, kad nav jaunu uzvarētāju kombinācijas.